tel. +48 12 389 09 40

Produkcja

Firma GĄSKA jest znaczącym producentem części zamiennych do maszyn rolniczych na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Głównie specjalizujemy się w częściach do kombajnów zbożowych oraz pras do słomy. Nasze wyroby znakowane są zastrzeżonym znakiem JAG.

Naszymi produktami są m.in.: przekładnie napędu kosy, aparaty wiążące kompletne, wały wytrząsaczy, iglice stalowe oraz aluminiowe, kosy, panewki drewniane i wiele innych.

Naszą produkcję cechuje nowoczesny park maszynowy, który jest systematycznie rozbudowywany. Posiadamy własną lakiernię proszkową. Produkowane przez nas wyroby podlegają szczegółowej kontroli jakości dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością i trwałością, co cieszy się uznaniem odbiorców, nie tylko w Polsce ale już w ponad 40 krajach na świecie.

Posiadamy wykfalifikowaną kadrę pracowników oraz inżynierów, którzy realizują zadania od podstaw aż do uzyskania właściwego wyrobu. Wykorzystujemy nowoczesne procesy technologiczne oraz rozwiązania techniczne, co pozwala nam podnosić oraz zapewniać najwyższe standardy wykonania.