Wszystkie towary
Witamy w firmie Gąska
baner
Strona główna
O Firmie
Nasza działalność
Misja
Praca w GĄSKA
Kontakt
Projekt EU

Twój koszyk
Centrum Obsługi Klienta
+48 12 389 09 40
Napisz do nas
Katalog części
Firma Gąska poszukuje pracowników na stanowiska:

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres rekrutacja@gaska.com.pl z nazwą stanowiska w temacie lub treści wiadomości

Samodzielnego księgowego/księgową

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- kierunkowe wyższe wykształcenie
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz standardów rachunkowości
- bardzo dobra organizacja własnej pracy
- odpowiedzialność oraz skrupulatność

Oferujemy:
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość rozwoju oraz system szkoleń zawodowych
-Atrakcyjny system wynagrodzeniowy

Magazyniera/Magazynierkę

Obowiązki:
- zarządzanie magazynem poprzez zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów
- koordynacja procesów logistycznych w magazynie
- przyjmowanie i wydawanie towaru
- obsługa komputera
- dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
- dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie przepisów i procedur

Wymagania:
- umiejętność obsługi komputera
- dokładność i punktualność
- dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- dodatki socjalne
- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.